post@kikkut.no

+47 913 59 306

Akersgata 32, 0180 Oslo

Kikkut finner du i 8. etasje, på hjørnet av Akersgata og Grensen – midt i Oslo sentrum.

Vurderer du oss som samarbeidspartner? Ta gjerne kontakt med Truls Bjergulf Hilland.

Anna Jakobsen Vaagland

Art director

anna@kikkut.no

+47 908 78 935

David Aasen

Tekstforfatter

david@kikkut.no

+47 995 54 554

Hanna Tysse

Prosjektleder og designer

hanna@kikkut.no

+ 47 991 13 420

Hilde T. Lauritzen

Byråleder og rådgiver

hilde@kikkut.no

+47 913 59 306

Jonny Johannesen

Art director

jonny@kikkut.no

+47 996 47 468

Linda Bjercke

Designer

linda@kikkut.no

+47 412 42 627

Malin Enggrav

Juniordesigner

malin@kikkut.no

+47 959 47 510

Mats Nyquist

Art director

mats@kikkut.no

+47 930 54 247

Morten Gresseth

Art director og designer

morten.gresseth@kikkut.no

+47 415 67 909

Morten Lütcherath

Tekstforfatter

morten@kikkut.no

+47 905 19 833

Per K. Ellingsen

Rådgiver

per@kikkut.no

+47 928 83 040

Ragnhild Melbye

Kommunikasjonsrådgiver

ragnhild@kikkut.no

+47 451 25 156

Stig Eilert Svendsen

Kreativ leder

stig@kikkut.no

+47 908 32 669

Terje Wollmann

Digital rådgiver

terje@kikkut.no

+47 926 22 160

Torbjørn Ellingsen

Rådgiver og tekstforfatter

torbjorn@kikkut.no

+47 915 40 400

Truls Bjergulf Hilland

CEO og rådgiver

truls@kikkut.no

+47 992 21 985

Helene Kristiansen

Digital Rådgiver

helene.kristiansen@kikkut.no

+47 976 84 804